MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 17142088

nr 1714 2088

Skåp

ett par, 1800-tal, mahogny. Märkta Grefve Gustaf Lewenhaupt. Bredd: 104 cm. Djup: 50 cm. Höjd: 148 cm, nyckel

Kondition: slitage, skador

Utrop:

7.000 kr

Såld:

6.800 kr

måndag 28 juli 2025
kl 20:08:25